Karton Köşebent Kullanım Alanları

eskişehir karton köşebent kullanım alanları

Karton Köşebent Kullanım Alanları

Mukavemetli yapısıyla Karton köşebent koli  yada paletlerle taşınan ürünlerin korumasının yanı sıra da tam bir çevre dostudur. Karton kutu ve kolilerin daha yüksek standart ve koşullarda taşınma ve nakliyesine olanak sağlayan karton köşebentler evden eve nakliyat, ,gıda sektörü ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Yük taşıma açısından güven veren bu sistemler sayesinde, her türlü ürünün ambalaj ve paketleme konusunda sizlerin işini daha da kolay bir hale getirilmesini destekler.

 

Günümüzde sektörsel olarak tüm alanlarda kullanmaya başlanan  karton köşebent doğru istifleme, bağlamada ürünleri dikey koruma, köşelerde pratik ve tam bir koruma sağlar Sağlam ve hafif bir malzeme olan karton köşebent nakliye sırasında yerden tasarruf sağlar. Ürünlerin üstü üste istifleme paketlenmesi ve taşınması sırasında oluşabilecek tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Ürünlerin üstü üste istifleme paketleme ve taşıma sırasında oluşabilecek olumsuzlukları ortadan kaldıran köşebentler kullanıcısına ciddi bir tasarruf avantajı sağlar. Kullanımı kolay ve pratik olan bu ürünler ambalajın çemberlenmesi sırasında oluşabilecek zararları önlemeye yardımcı olur. Ayrıca ürünlerinin taşınmasında ek bir işleme gerek kalmadan tüm kullanıma uygundur.

Mukavim Ambalaj

Arayın;  sizler için en doğru ambalaj çözümlemesini Eskişehir Mukavim Ambalaj olarak biz yapalım. Siz bütün enerji ve zamanınızı kendi işinize yöneltin. Alışılmş kalıpların dışında en güvenli ve en ekonomik çözümü tecrübelerimizle biz sizlere sunalım..

Mukavim Ambalaj 2016 - @ Tüm Hakları Saklıdır

Web Tasarım : Progela Reklam Ajansı

İletişim Bilgileri

+ 90 222 22817 36

+ 90 222 22817 36

Sizi arayalım

Formunuz gönderiliyor ..

Hata Oluştu  !

Teşekkür Ederiz. Form Gönderildi