Karton Köşebent Kullanım Avantajları

eskişehir karton köşebent kullanım avantajları

Karton Köşebent Kullanım Avantajları

Her türlü ürünün taşıma ve ambalajlama esnasında oluşan hasarları minimuma indiren karton köşebent ürünleri dışarıdan gelecek olan sert darbelere karşı korunmasını ağlar. i suda çözünür niteliklere sahip PVA tutkal ile lamine edilmiş karton köşebentler hemen her sektörde tercih edilmektedir Kalite, boyut ve dayanıklılık her kullanım için beyaz ve kahverengi ön plana çıkan köşebentler kullanımı kolay ve pratik ürünlerden oluşmaktadır. Yatay köşebentler bükülmeleri önleyerek köşeleri tutar. Alt de paketlemenin alt kenarları ya da paletin değdiği kenarlar boyunca uzanır ve maksimum koruma sağlar. – 0 geri dönüşümlü bir ürün olan köşebentler özellikle  stoklamada  yerden tasarruf sağlar.

 

Ürün sevkiyat ve taşıma sırasında köşelerden ve kenarlardan alınan darbeler veya dikey direnci azaltacağından ürünlerin dağılmasını ve ürünlerin  çemberlenirken zarar görmemesini önlemek ve  kutuların ve paletlerin kuvvetlendirilmesi amacı ile  kullanılır.

Mukavim Ambalaj

Arayın;  sizler için en doğru ambalaj çözümlemesini Eskişehir Mukavim Ambalaj olarak biz yapalım. Siz bütün enerji ve zamanınızı kendi işinize yöneltin. Alışılmş kalıpların dışında en güvenli ve en ekonomik çözümü tecrübelerimizle biz sizlere sunalım..

Mukavim Ambalaj 2016 - @ Tüm Hakları Saklıdır

Web Tasarım : Progela Reklam Ajansı

İletişim Bilgileri

+ 90 222 22817 36

+ 90 222 22817 36

Sizi arayalım

Formunuz gönderiliyor ..

Hata Oluştu  !

Teşekkür Ederiz. Form Gönderildi